Crodino Biondo 0,10L - Nealkoholický prémiový aperitív 0,0% alk.


Crodino Biondo 0,10L - Nealkoholický prémiový aperitív 0,0% alk.

Nealkoholický prémiový aperitív zo slnečného Talianska s 0,0% obsahom alkoholu (sýtený nealkoholický ochutený nápoj).

Popis produktu: Už ste ochutnali Crodino? Je to nealkoholický prémiový taliansky aperitív, ktorý je od roku 1964 symbolom talianskeho životného štýlu, záblesk stredomorského neskorého popoludnia. Crodino vzniká lúhovaním korenín, dreva, koreňov a bylín špičkovej kvality, ktoré sa dusia a macerujú v pomarančovom oleji s pomarančovou kôrou až do destilovanej esencie. Táto zmes ešte dozrieva 6 mesiacov v dubových sudoch, až sa na záver výroby k nej primieša miestna pramenitá voda z prameňa Liesel, bublinky (oxid uhličitý) a cukor, ktoré spolu vytvárajú komplexnú a jedinečnú horko-sladkú chuť. Chuť, ktorá je jedným slovom bohatá.

Vôňa: citrusy, červený pomaranč a korenisté tóny

Farba: jasná, tmavo-žltá s oranžovým odleskom

Chuť: nezameniteľná chuť oživená bublinkami, rozvinutá citrusovými a výraznými pomarančovými tónmi - neobvyklú horko-sladkosť podčiarkujú komplexné korenisté tóny

Záver: prekvapí Vás dlho pretrvávajúca chuť citrusového korenia, bylinné a drevité dozvuky, ktoré sú príťažlivé i pre vyspelé chute

Servírovanie: Crodino je skvelou nealkoholickou alternatívou k okamžitému pitiu, ideálny pre podávanie ako aperitív. Je možné si ho vychutnať aj v spojení s alkoholickými nápojmi. Tu je niekoľko typov na chutné a jednoduché koktaily:

CRODINO NA ĽADE: Do vínového pohára plného ľadu nalejeme polovicu fľašky Crodina a ozdobíme plátkom pomaranča. Servírujeme s fľaškou, aby si Váš hosť mohol doliať podľa chuti.

CRODINO SPRITZ: Do vínového pohára s ľadom nalejeme celé Crodino, dolejeme sódou a ozdobíme plátkom pomaranča.

CRODINO TONIC: Do vínového pohára s ľadom nalejeme obsah fľašky, doplníme tonikom a ozdobíme plátkom pomaranča.

Zloženie: Voda, cukor, extrakt z bylín, aróma, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citrónová, jedlá soľ, farbivá: E110, E150b (E110 môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí). Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje v 100ml: Energia 255,00kJ / 61,00 kcal, Tuky 0,0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0g, Sacharidy 15,0g z toho cukry 15,0g, Bielkoviny 0,0g, Soľ 0,01g.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu Taliansko

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholický destilát, destilát, alkohol, bez alkoholu, 0%, aperitiv, aperitív, aperitívy, pred jedlom,