GINSIN SELECTION 24 Botanics 0,70L - Nealkoholický prémiový bezlepkový destilát 0,0% alk.


GINSIN SELECTION 24 Botanics 0,70L - Nealkoholický prémiový bezlepkový destilát 0,0% alk.

Certifikácia produktu: GLUTEN FREE

Nealkoholická prémiová alternatíva destilátu GIN s 0,0% obsahom alkoholu.

Popis produktu:

Pripravte sa na jedinečný zmyslový zážitok a objavte potešenie s GINSIN SELECTION 24 Botanics, kulinárskym majstrovským dielom, ktoré spája tradíciu s inováciou. Tento výnimočný produkt predstavuje vrchol umenia „nealkoholickej destilácie“, vytvorený zo starostlivého výberu tých najlepších a najušľachtilejších rastlinných látok, s moderným nádychom, ktorý uchváti zmysly, všetky arómy a tóny tohto ginu, ale bez kvapky alkoholu. Každý dúšok je cestou cez destilačné majstrovstvo, zážitkom, ktorý nanovo definuje hranice toho, čo je možné vo svete nealkoholických nápojov. Pozdvihnite svoje výnimočné chvíle s týmto jedinečným výtvorom a nechajte svoje zmysly uchvátiť esenciou dokonalosti.

Unikátne vlastnosti:

Vizuálny prieskum - jeho vzhľad je pastvou pre oči, s čistou a jasnou farbou pripomínajúcou tekuté zlato. Zlatý odtieň obohatený o jantárové trblietky pozývajúce ponoriť sa do jeho bohatstva.

Aróma - keď priblížite svoj nos, privíta vás symfónia podmanivých vôní. Kvetinové tóny levandule a fialky sa prelínajú s citrusovou sviežosťou citrónu a pomaranča a vytvárajú opojný buket. Jemné tóny borievky a kardamónu dodávajú tejto nezabudnuteľnej vôni hĺbku a komplexnosť.

Symfónia chutí - v ústach zažijete harmonický tanec chutí. Citrusové tóny sa prelínajú s teplom kardamónu a sviežosťou borievky a vytvárajú chuťový zážitok, ktorý prebúdza zmysly. Jemný dotyk škorice a kvetinová sladkosť pomarančového kvetu a fialky dotvárajú túto symfóniu chutí a zanechávajú na vašom podnebí vynikajúcu dochuť.

Dokonalé párovanie - pre zvýraznenie jeho podstaty sa odporúča kombinovať GINSIN SELECTION 24 Botanicss neutrálnym prémiovým tonikom, ktoré umožňuje, aby jemné chute a arómy zažiarili vlastným svetlom. Môžete tiež experimentovať s ozdobami ako citrónový twist, borievky a nádych levandule pre ešte rafinovanejší zážitok.

Servírovanie: zrieďte 1 diel GINSIN SELECTION 24 Botanicss 3 dielmi obľúbeného toniku, pridajte kocky ľadu, citrón alebo limetku a vychutnajte si veľkolepý GIN & TONIC.

Tento produkt nie je primárne určený na priame pitie (shot), ale je ideálny a vhodný ako základ pre nealkoholické koktaily a longdrinky.

Zloženie: 24 byliniek, voda, cukry, arómy, kyselina: kyselina citrónová, konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Riediteľný 1+3 s vodou, ľadom alebo obľúbeným nealkoholickým nápojom.

Výživové údaje v 100ml: Energia 189,00 kJ / 44,00 kcal, Tuky <0,05g z toho nasýtené mastné kyseliny <0,01g, Sacharidy 11,1g z toho cukry 9,2g, Bielkoviny <0,05g, Soľ 0,023g. Obsahuje cukry a alergény.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu Španielsko

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholický destilát, destilát, alkohol, bez alkoholu, 0%