Night Orient Classic Sparkling 0,75L - Nealkoholické biele šumivé víno (prosecco) 0,0% alk.


Night Orient Classic Sparkling 0,75L - Nealkoholické biele šumivé víno (prosecco) 0,0% alk.

Certifikácia produktu: VEGAN, HALAL

Dealkoholizované polosuché biele šumivé víno, často odborníkmi označované aj ako nealkoholické prosecco vyrobené zo starostlivo vyberanej odrody hrozna Airèn.

Popis produktu:

Night Orient Classic Sparklingje prírodné šumivé víno bez alkoholu, často odborníkmi označované aj ako nealkoholické prosecco, ktoré je vyrobené zo starostlivo vyberanej odrody viniča z oblasti La Mancha (Španielsko): Airèn. Vo vôni odhaľuje arómu čerstvého ovocia a citrusov s nádychom marhúľ. Na podnebí je jemné a mierne ovocné. Najlepšie si ho vychutnáte ako nealkoholický aperitív a perfektne sa hodí k predjedlám a ovocným dezertom. Night Orient sa od ostatných značiek nealkoholických vín odlišuje technológiou dealkoholizácie.

Zloženie: Dealkoholizované biele víno z odrody hrozna Airèn - hroznový mušt vyrobený z koncentrátu z odrody hrozna Airèn, cukor, prírodná aróma, oxid uhličitý, konzervačné látky: siričitany.

Výživové údaje v 100ml: Energia 99,5 kJ / 23,8 kcal, Tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 5,6g z toho cukry 5,2g, Bielkoviny <0,2g, Soľ <0,1g. Obsahuje alergény: siričitany.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholické víno, vína, víno, alkohol, dealkoholizované