• PVREZERO GinZero 12 Botanics 0,70L - Nealkoholický vegan destilát 0,0% alk.

PVREZERO GinZero 12 Botanics 0,70L - Nealkoholický vegan destilát 0,0% alk.


PVREZERO GinZero 12 Botanics 0,70L - Nealkoholický vegan destilát 0,0% alk.

Certifikácia produktu: VEGAN

Nealkoholická vegánska alternatíva destilátu GIN s 0,0% obsahom alkoholu.

Popis produktu: Gin bol prvýkrát vytvorený pred niekoľkými storočiami. Teraz je tu aj nealkoholická alternatíva PVREZERO GinZero 12 Botanics, ľahký a suchý, s typickou citrusovou arómou, ideálny pre klasický „Gin a Tonic‟, ale vhodný aj pre nekonečné množstvo koktailov.

Plody borievky, kardamón, koriander, sladký pomaranč, horký pomaranč, citrón, škorica, pomarančový kvet, fialka, ibištek, levanduľa a myrta sú 12 rastlinných látok prítomných v nealkoholickej alternatíve destilátu PVREZERO GinZero 12 Botanics.

Servírovanie: Zrieďte 1 diel PVREZERO GinZero 12 Botanics s 2 dielmi obľúbeného toniku, pridajte kocky ľadu, citrón alebo limetku a vychutnajte si veľkolepý GIN & TONIC.

Tento produkt nie je primárne určený na priame pitie (shot), ale je ideálny a vhodný ako základ pre nealkoholické koktaily a longdrinky.

Zloženie: 12 byliniek, voda, cukry, arómy, kyselina: kyselina citrónová, konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný, sladidlá: acesulfam K, sukralóza. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.Riediteľný 1+2 s vodou, ľadom alebo obľúbeným nealkoholickým nápojom.

Výživové údaje v 100ml: Energia 60,35kJ / 14,20 kcal, Tuky <0,05g z toho nasýtené mastné kyseliny <0,01g, Sacharidy 3,55g z toho cukry 3,45g, Bielkoviny <0,05g, Soľ 0,01g. Obsahuje cukry, sladidlá a alergény.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholický destilát, destilát, alkohol, bez alkoholu, 0%