• PVREZERO WhiskyZero Black Reserve 0,70L - Nealkoholický bezlepkový destilát 0,0% alk.

PVREZERO WhiskyZero Black Reserve 0,70L - Nealkoholický bezlepkový destilát 0,0% alk.


PVREZERO WhiskyZero Black Reserve 0,70L - Nealkoholický bezlepkový destilát 0,0% alk.

Certifikácia produktu: GLUTEN FREE

Nealkoholická bezlepková alternatíva destilátu WHISKY s 0,0% obsahom alkoholu.

Popis produktu: Objavte novú PVREZERO WhiskyZero Black Reserve nealkoholickú alternatívu k whisky so skutočnou typickou írskou chuťou. Základom je zmes kukurice, jačmeňa a pšenice s pozoruhodnou sladkosťou. Tento znamenitý jemný nápoj je skvelou nealkoholickou alternatívou vhodnou ako základ pre výrobu nealkoholických koktailov na báze whisky.

Servírovanie: Zrieďte 1 diel PVREZERO WhiskyZero Black Reserve s 2 dielmi obľúbenej coly, pridajte kocky ľadu, citrón alebo limetku a vychutnajte si znamenitý WHISKY & COKE.

Tento produkt nie je primárne určený na priame pitie (shot), ale je ideálny a vhodný ako základ pre nealkoholické koktaily a longdrinky.

Zloženie: Voda, cukry, arómy, kyselina: kyselina citrónová, konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný, soľ, taníny, farbivo: amoniak sulfitový karamel. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.Riediteľný 1+2 s vodou, ľadom alebo obľúbeným nealkoholickým nápojom.

Výživové údaje v 100ml: Energia 130,00kJ / 30,60 kcal, Tuky <0,05g z toho nasýtené mastné kyseliny <0,01g, Sacharidy 7,60g z toho cukry 7,45g, Bielkoviny <0,05g, Soľ 0,12g. Obsahuje cukry a alergény. Bez lepku.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholický destilát, destilát, alkohol, bez alkoholu, 0%