• RONSIN 1,0L - Nealkoholický destilát 0,0% alk.

RONSIN 1,0L - Nealkoholický destilát 0,0% alk.


RONSIN 1,0L - Nealkoholický destilát 0,0% alk.

Nealkoholická alternatíva destilátu RUM s 0,0% obsahom alkoholu.

Popis produktu: RONSIN je jednou z najznámejších nealkoholických alternatív pre RUM, ktorý bol vyrobený z tradičných prísad melasy z cukrovej trstiny s nezameniteľnou drevitou príchuťou. Obsahuje rovnaké základné ingrediencie ako bežný rum, ale na rozdiel od rumu sa tieto zložky nefermentovali, a teda nevytvorili alkohol, čo dodáva tomuto nápoju plnú sladkú chuť.

RONSIN je skvelou nealkoholickou alternatívou k okamžitému pitiu, no chutí o niečo viac sladšie, ako by ste očakávali od bežného rumu. Je taktiež ideálny a vhodný ako základ pre výrobu nealkoholických drinkov na báze rumu. RONSIN je možné riediť do akýchkoľvek koktailov, drinkov a limonád ku pomeru 1+2.

Zloženie: voda, cukry, jablková šťava z koncentrátu 21,7%, dubová a kávová aróma, kyselina: kyselina citrónová, soľ, konzervanty: E202, E211, farbivo: E150d. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Riediteľný 1+2 s vodou, ľadom alebo obľúbeným nealkoholickým nápojom.

Výživové údaje v 100ml: Energia 221,00 kJ / 52,00 kcal, Tuky <0,05g z toho nasýtené mastné kyseliny <0,01g, Sacharidy 13,0g z toho cukry 12,6g, Bielkoviny <0,05g, Soľ 0,1g. Obsahuje cukry a alergény. Bez lepku.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu Španielsko

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholický destilát, destilát, alkohol, bez alkoholu, 0%, likér, koktail, drink, perleťový, magický