Vendôme Mademoiselle Chardonnay 0,75L (BIO) - Nealkoholické biele tiché víno 0,0% alk.


Vendôme Mademoiselle Chardonnay 0,75L (BIO) - Nealkoholické biele tiché víno 0,0% alk.

Certifikácia produktu: BIO (ORGANIC), VEGAN, HALAL, LOW HISTAMINE (<0,5 mg/l)

Dealkoholizované suché organické biele tiché víno vyrobené zo starostlivo vyberanej a ekologicky vypestovanej odrody hrozna Chardonnay.

Popis produktu:

Vendôme Mademoiselle Chardonnay je organické suché biele víno bez alkoholu vyrobené zo živej, zlatistej španielskej odrody hrozna. Vďaka svojej slamovo-žltej farbe je to bohaté a elegantné víno. Vyznačuje sa krásnou, ľahko rozpoznateľnou ovocnou vôňou. Vôňa bohatá na citrusové plody, grapefruit a citrón, spolu s akáciou, karamelom, čerstvým maslom a muškátovým orieškom. Jeho chuť je lahodne štipľavá, až minerálna a v ústach dodáva príjemnú sviežosť. Toto ovocné a príjemné pôžitkové víno, sa odporúča takmer ku všetkým jedlám, najmä k mäsu v omáčke, divine a možno ho konzumovať kedykoľvek. Vendôme Mademoiselle sa od ostatných značiek nealkoholických vín odlišuje technológiou dealkoholizácie a môže sa tak pýšiť označením BIO.

Zloženie: Dealkoholizované biele víno z organicky vypestovanej odrody hrozna Chardonnay*, koncentrovaná organická hroznová šťava*, organický cukor*, konzervačné látky: siričitany.

*EKOLOGICKÉ POĽNOHOSPODÁRSTVO (DE-ÖKO-039 Agriculture UE)

Výživové údaje v 100ml: Energia 82,4 kJ / 19,7 kcal, Tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 4,6g z toho cukry 4,2g, Bielkoviny <0,2g, Soľ <0,1g. Obsahuje alergény: siričitany.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholické víno, vína, víno, alkohol, dealkoholizované