Vendôme Mademoiselle Chardonnay 0,375L - Nealkoholické biele tiché víno 0,0% alk.


Vendôme Mademoiselle Chardonnay 0,375L - Nealkoholické biele tiché víno 0,0% alk.

Certifikácia produktu: VEGAN, HALAL, LOW HISTAMINE (<0,5 mg/l)

Dealkoholizované suché biele tiché víno vyrobené zo starostlivo vyberanej odrody hrozna Chardonnay.

Popis produktu:

Vendôme Mademoiselle Chardonnay je prírodné suché biele víno bez alkoholu vyrobené zo živej, zlatistej španielskej odrody hrozna. Vďaka svojej slamovo-žltej farbe je to bohaté a elegantné víno. Vyznačuje sa krásnou, ľahko rozpoznateľnou ovocnou vôňou. Vôňa bohatá na citrusové plody, grapefruit a citrón, spolu s akáciou, karamelom, čerstvým maslom a muškátovým orieškom. Jeho chuť je lahodne štipľavá, až minerálna a v ústach dodáva príjemnú sviežosť. Toto ovocné a príjemné pôžitkové víno, sa odporúča takmer ku všetkým jedlám, najmä k mäsu v omáčke, divine a možno ho konzumovať kedykoľvek. Vendôme Mademoiselle sa od ostatných značiek nealkoholických vín odlišuje technológiou dealkoholizácie.

Zloženie: Dealkoholizované biele víno z odrody hrozna Chardonnay, koncentrovaná hroznová šťava, cukor, antioxidant: E220 (oxid siričitý).

Výživové údaje v 100ml: Energia 79,5 kJ / 18,7 kcal, Tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 4,2g z toho cukry 4,2g, Bielkoviny 0g, Soľ <0,1g. Obsahuje alergény: siričitany.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholické víno, vína, víno, alkohol, dealkoholizované