Vendôme Mademoiselle Merlot 0,375L - Nealkoholické červené tiché víno 0,0% alk.


Vendôme Mademoiselle Merlot 0,375L - Nealkoholické červené tiché víno 0,0% alk.

Certifikácia produktu: VEGAN, HALAL

Dealkoholizované suché červené tiché víno vyrobené zo starostlivo vyberanej odrody hrozna Merlot.

Popis produktu:

Vendôme Mademoiselle Merlot je prírodné suché červené víno bez alkoholu vyrobené z červenej odrody viniča s malými tmavými bobuľami, pestované na vápencovej pôde v regióne La Mancha pod španielskym slnkom. Vďaka svojej tmavej, intenzívnej rubínovej farbe ponúka merlot vynikajúcu aromatickú paletu. Vyžaruje arómu tmavých bobúľ, ako sú čierne ríbezle a černice, ale aj čerešne a slivky. Od prvého dúšku sa chuť vyznačuje tónmi kôry, podrastu a korenia. Vendôme Mademoiselle Merlot je vláčny na podnebí s dobrou rovnováhou, perzistentnými tanínmi a suchým záverom. Toto ovocné a príjemné pôžitkové víno, sa odporúča takmer ku všetkým jedlám, najmä k mäsu v omáčke, divine a možno ho konzumovať kedykoľvek. Vendôme Mademoiselle sa od ostatných značiek nealkoholických vín odlišuje technológiou dealkoholizácie.

Zloženie: Dealkoholizované červené víno z odrody hrozna Merlot, koncentrovaná hroznová šťava, cukor, antioxidant: E220 (oxid siričitý).

Výživové údaje v 100ml: Energia 79,5 kJ / 18,7 kcal, Tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 4,2g z toho cukry 4,2g, Bielkoviny 0g, Soľ <0,1g. Obsahuje alergény: siričitany.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholické víno, vína, víno, alkohol, dealkoholizované