• Mydlo tekuté Alep Bio 300ml

Mydlo tekuté Alep Bio 300ml


Mydlo tekuté Alep 300 ml Bio

Tekutý variant mydla vyrobeného podľa starodávnej, tisíce rokov starej receptúry. Obsahuje olivový olej a tiež olej vavrínový, ktorý mydlu dodáva veľmi špecifickú vôňu. Ruky šetrne umyje a zbytočne nevysušuje.

Aleppské mydlo má veľmi špecifický a prísny postup výroby, ktorý vychádza z tisíce rokov starej receptúry. Musí obsahovať olivový olej a olej z vavrína, ktorý mydlu dodá špecifickú vôňu aj účinok. Tekuté mydlo Alep od EMMA NOËL tieto podmienky splňuje, neobsahuje žiadne umelé farbivá ani syntetickú parfumáciu. Naopak sa môže pochváliť jedným z najprísnejších kozmetických certifikátov - Cosmetique Bio - Charte Cosmebio. Je v bio kvalite. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky a môžu ho tak bez obáv používať aj vegáni. Je veľmi vhodné pre citlivú pokožku a pri kožných problémoch.
Tradícia výroby aleppského mydla pochádza zo Sýrie a je presnulé po celom svete vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam a tradičným spôsobom výroby, ktorý sa predáva medzi mistrami výroby mydla z generácie na generáciu a zostáva po stáročia nezmenené.

Zloženie: Aqua, Potassium Olivate*, Glycerin*, Potassium Laurate, Olea Europaea Oil*, Potassium Benzoate, Potassium Sorbate, Laurus Nobilis Oil.*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Vlastnosti
Balenie 300ml
Krajina pôvodu Francúzsko

Napísať recenziu

               

Štítky: tekuté mydlo