• Tekuté mydlo s levanduľou a aloe 250ml

Tekuté mydlo s levanduľou a aloe 250ml

  • Výrobca: Ecover
  • Dostupnosť: Skladom

Tekuté mydlo s levanduľou a aloe 

Mydlo s príjemnou vôňou levandule a aloe. Účinne umýva a pritom je jemné k vašej pokožke. Balenie s dávkovačom. Vhodné aj pre citlivú pokožku.

Popis: Tekuté mydlo má príjemnú, sofistikovanú vôňu levandule. Vďaka svojmu zloženiu sa hodí aj pre ruky s citlivou pokožkou. Obsahuje hydratačnú šťavu z aloe vera. Rovnako ako všetky ekologické prostriedky od značky Ecover je mydlo vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahuje ropné zložky, je biodegradibilné a v 100% recyklovateľných obaloch. Je v balení s praktickým dávkovačom s pumpičkou. Keď ho spotrebujete, odporúčame zakúpiť vo väčšom 5L balení a do nádobky s dávkovačom postupne doplňovať. Predídete tak zbytočnej produkcii odpadu v podobe obalov na menšiu veľkosť tekutého mydla.

Ecover je jednou z najpopulárnejších značiek ekologickej drogérie. Produkty Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Spoločnosť bola ocenená OSN za mimoriadne ekologické prevádzkovanie. Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom sa vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

Zloženie: Aqua, sodium lauryl sulfate, : coco-glucoside, lauryl glucoside, sodium chloride, sodium lauroyl sarcosinate, sodium benzoate, citric acid, glycol distearate, glycerin, parfum, Aloe barbadensis leaf juice, Linalool, Limonene, Citronellol.

Vlastnosti
Balenie 250ml
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: tekuté mydlo