• Cereálny instantný nápoj 100g

Cereálny instantný nápoj 100g

  • Výrobca: Grana
  • Dostupnosť: Skladom

Cereálny instantný nápoj 

Alternatívna kávovinová zmes z jačmeňa, žita a čakanky. Nápoj je bez kofeínu a má lahodnú chuť aj vôňu. Ľahká a rýchla príprava, dve lyžičky zmesi zalejte horúcou vodou. Vychutnajte si horúci nápoj v biokvalite.

Popis: Barleycup je chutná voľba pre každého, kto má rád kávu, ale chce znížiť množstvo kofeínu vo svojej strave. Barleycup si môžete vychutnať samotný alebo s mliekom - vrátane sójového, mandľového alebo ryžového.
Grana je poľský výrobca čakankových nápojov. Tradícia praženia a spracovania tejto rastliny sa v spoločnosti datujú od roku 1911. Po pražení majú korene čakanky veľmi zaujímavú chuť podobnú káve. Suroviny pre výrobu nie sú geneticky modifikované.
Tento produkt ocenia predovšetkým spotrebitelia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia. Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácii, ktoré zaisťujú ich kvalitu a umožňujú im niesť toto označenie.
Zaujíma Vás viac o ekologickom poľnohospodárstve? Prečítajte si články v našom bioseriáli.

Zloženie: Jačmeň 47 %, Raž, koreň čakanky*.

Alergény: Lepok

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste a s pevne zatvoreným vekom. Odporúčame, aby bol Barleycup uchovávaný v chladničke, kde bude chránený pred vlhkým prostredím.

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 1 430 kJ / 339 kcal

Tuky: 0,1g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g

Sacharidy: 72g

z toho cukry: 15g

Vláknina:17,0g

Bielkoviny: 3,9g

Soľ: 0,2g

Vlastnosti
Balenie 100g
Krajina pôvodu Poľsko

Napísať recenziu

               

Štítky: nápoj