• Lízanky s príchuťou malina bezlepkové Bio 70g

Lízanky s príchuťou malina bezlepkové Bio 70g


Lízanky s príchuťou malina bezlepkové Bio 7x10g

Malinové lízanky certifikované ako bezlepkové. Užite si ich v biokvalite. O né obzvlášť u detí. Nesladené cukrom, bez umelých farbív a úplne vegetariánske.

Popis: Spoločnosť Candy Tree sa zaoberá výrobou alternatívnych cukroviniek. Sladkosti nesladí klasickým cukrom, ale napríklad kukuričným sirupom, javorovým sirupom alebo melasou. Zároveň sa firma snaží produkovať dobroty bez zložiek, ktoré môžu spôsobovať alergické reakcie. Zásadne nefarbí svoj sortiment umelými farbivami, výsledné farby cukroviniek pochádza iba z prírodných ingrediencii. Všetky suroviny na výrobu sú naviac bio, vegetariánske a bez GMO.
Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácii, ktoré zaisťujú ich kvalitu a umožňujú im niesť toto označenie. Ich biokvalitu ocenia predovšetkým ľudia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia.

Zloženie: Kukuričný sirup*, regulátor kyslosti (kyselina citrónová E 330), aróma (malina)*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Skladovanie: V suchu a chladu.

Výživové údaje v 100g

Energetická hodnota 1659 kJ / 390 kcal

Tuky: 0,0g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0g

Sacharidy: 97,6g

z toho cukry: 57,7g

Bielkoviny: 0,0g

Soľ: 0,0 g

Vlastnosti
Balenie 70g
Krajina pôvodu Holandsko

Napísať recenziu

               

Štítky: lízatka s príchuťou malina, cukrovinky