• Lízatka s príchuťou citrónu bezlepkové Bio 70g

Lízatka s príchuťou citrónu bezlepkové Bio 70g


Lízatka s príchuťou citrónu bezlepkové Bio 7x10g

Citrónové lízanky certifikované ako bezlepkové. Užite si ich v biokvalite. Obľúbené najmä u detí. Nesladené cukrom, bez umelých farbív a úplne vegetariánske.

Popis: Spoločnosť Candy Tree sa zaoberá výrobou alternatívnych cukroviniek. Sladkosti nesladia klasickým cukrom, ale napríklad kukuričným sirupom, javorovým sirupom alebo melasou. Zároveň sa firma snaží produkovať dobroty bez zložiek, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie. Zásadne nefarbí svoj sortiment umelými farbivami, výsledné farby cukríkov pochádzajú iba z prírodných ingrediencií. Všetky suroviny na výrobu sú navyše bio, vegetariánske a bez GMO.
Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácie, ktorý zabezpečuje ich kvalitu a umožňuje im niesť toto označenie. Ich prírodnú biokvalitu docenia predovšetkým ľudia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia.

Zloženie: Kukuričný sirup*, regulátor kyslosti (kyselina citrónová E 330), aróma (citrón)*. *výrobok kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Skladovanie: V suchu a chlade.

Výživové údaje v 100 g

Energetická hodnota 1657 kJ / 390 kcal

Tukz: 0,0 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0g

Sacharidy: 97,5g

z toho cukry: 57,6g

Bielkoviny: 0,0g

Soľ: 0,0 g

Vlastnosti
Balenie 70g
Krajina pôvodu Holandsko

Napísať recenziu

               

Štítky: lízatka s príchuťou citrónu, cukrovinky