• Chrumkavé cvrčky – slanina s horčicou 20g

Chrumkavé cvrčky – slanina s horčicou 20g


Chrumkavé cvrčky – slanina s horčicou 20g

Chipsy Bowerry je rad 7 jedinečných príchutí, ktorým neodoláte. Vyskúšajte a stanú sa vašim nevyhnutným doplnkom v kuchyni.

Superpotravina? Samozrejme! Obsahujú omega3, vitamín B12 a 60% bielkovín, ktoré vám pomôžu udržať si zdravý životný štýl!

Jedinečná chuť!

Veríme, že naša ponuka nám umožní pochopiť, akou skvelou alternatívou k existujúcemu mäsu je hmyz. Nielen ochranou životného prostredia, ale aj nášho zdravia. Dobrá kvalita začína certifikovanými surovinami. Náš hmyz je chovaný podľa najvyšších hygienických noriem. Sú certifikované a spĺňajú všetky reštriktívne normy, ktoré umožňujú ich konzumáciu ľuďmi. Náš hmyz sa vyrába v Európskej únii. 

Zloženie: Cvrčky (acheta domesticus) 90%, zmes korenín: dextróza (kukurica), soľ, maltodextrín (kukurica, zemiaky), regulátor kyslosti (E270, E330), cibuľa, cesnak, slanina v prášku, modifikovaný škrob, vínny ocot, proti lámavosti regulátor (E551), horčičné semienka, emulgátory (E472a, E433), extrakt z korenia (kurkuma) 

Alelgény: Zeler, zeler list (zmes bio korenia). Môže obsahovať stopy lepku. Ak ste alergický na pavúkovce, kôrovce a mäkkýše, nemali by ste jesť hmyz.

Nutričné ​​hodnoty v 100g výrobku

Energetická hodnota: 1899 kJ / 454 kcal

Tuky: 19,8g

Nasýtené mastné kyseliny: 8,5g

Sacharidy: 11,1g

Cukry: 4,1g

Bielkoviny: 60g

Soľ: 3g

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred slnkom.

Vlastnosti
Balenie 20g
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: chrumkavý jedlý hmyz