Chrumkavý jedlý hmyz s chilli 20g


Chrumkavý jedlý hmyz s chilli

Zloženie: 97,5% sušených lariev červov, soľ 2%, chilli 0,5%

Kto je náš červ?

Je to larva sušeného múčnika (Tenebrio molitor), plná bielkovín a zdravých nenasýtených mastných kyselín. Sú fantasticky chrumkavé, ale nie sú vyprážané na oleji! Sú tiež skvelým občerstvením pre deti :)

Ako jesť naše červy?

Nič ťažké! Stačí ich naliať do misky a vychutnať si ich lahodnú chuť. Nezdravé lupienky nahraďte chrumkavými červami rôznych príchutí - pridajte si ich do šalátu, pizze alebo cestovín - doplňte si zásoby bielkovín - až 48 g v 100 g výrobku, to je najkvalitnejší proteín.

Bohatý na bielkoviny!

Konzumáciou červov dodávate telu potrebné prvky, napríklad železo, zinok a ďalšie. Kvalita bielkovín je oveľa vyššia ako u najkvalitnejšieho hovädzieho mäsa.

Ekologický chov!

Jesť červy je zdravé a moderné, ale nielen to! Ide o obrovskú úľavu pre životné prostredie. Chov hmyzu spotrebuje mnohonásobne menej vody ako pri chove hospodárskych zvierat. Taktiež nevytvára toľko odpadu a CO2.

Výhody?

Červy obsahujú až 50% vysokokvalitných bielkovín a 30% nenasýtených mastných kyselín. Neobsahujú cukor, hormóny, farbivá a konzervačné látky. Buďte odvážni a vychutnajte si lahodnú chuť!

Čas použiteľnosti je 2 roky od dátumu výroby.

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred slnečným žiarením.

Neboj sa! Hmyz sa chová podľa najvyšších sanitárnych noriem.

Nutričné ​​hodnoty v 100g výrobku

Energetická hodnota: 2356 kJ / 563 kcal

Tuky: 40,0g

Nasýtené mastné kyseliny: 9,3g

Sacharidy: 2,8g

Cukry: 0,0g

Bielkoviny: 48,0g

Soľ: 2,2g

Náš hmyz sa vyrába v Európskej únii. Sú certifikované a vyhovujú všetkým reštitučným normám umožňujúcim ľudskú konzumáciu hmyzu.

Vlastnosti
Balenie 20g
Krajina pôvodu Česká republika

Napísať recenziu

               

Štítky: chrumkavý jedlý hmyz s chilli