• Paradajková omáčka s mangom a kari Bio 300g

Paradajková omáčka s mangom a kari Bio 300g

  • Výrobca: Rúdoles
  • Dostupnosť: Vypredané

Paradajková omáčka s mangom a kari Bio 

Značka RUDOLFS spadá pod lotyšskú firmu Lat Eko Food. Založená byla v roce 2010 a najprv sa zamerala na organickú stravu pre kojenie. Produkty boli 100% prírodné, bez pridaných konzervačných látek a cukru. S neustálym rastom značky sa od roku 2015 spoločnosť pokračuje aj na produkty pre ostatné vekové kategórie (napr. džemy, šťavy, sirupy, omáčky, pomazánky). Značka klade dôraz na pečlivý výber dodávateľských surovín a dôkladnú kontrolu všetkých krokov výrobného procesu.
Cílem je stát se lokálně i globálně známou společností široký výběr vysoce kvalitních prírodných produktov. Spoločnosť dbá i na zákazníkoví dlhodobých vzťahov so svojimi, dodávateľmi i partnermi.

Biopotraviny vždy prechádza systémom kontroly a certifikácie, ktorý zabezpečuje ich kvalitu a umožňuje niesť toto označenie. Ich biokvalitu ocení predovšetkým ľudia sa zájmem o ekologické poľnohospodárstvo a udržiavateľný systém hospodárenia.

Zloženie: Voda, mango* (20 %), paradajkový pretlak* (15 %), cukor*, ocot*, kukuričný škrob*, soľ, kari* (0,25 %), koncentrát citrónovej šťavy*, korenie*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Skladovanie: Po otvorení skladujte v chladničkách.

Výživové údaje na 100g

energetická hodnota 375 kJ / 89 kcal

Tuky: 0,8g

z tých nasýtených mastných kyselín: 0,2g

Sacharidy: 20,0g

z tých cukrov: 17g

Vláknina: 0,5g

Proteíny: 0,5g

Soľ: 1,2g

Vlastnosti
Balenie 300g
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: paradajková omáčka