• Pomelo kandizované 1000g

Pomelo kandizované

Pomelo má sviežu citrusovú chuť a vôňu podobnú obľúbenému grapefruitu.

Vneste do svojho jedálnička trochu exotiky. Vyskúšajte lahodné pomelo, ktoré je vitamínovou bombou. Má podobnú chuť ako grapefruit, ale je oveľa menej horké a vonia po citrusoch. V sušenej forme je pomelo ideálne na rýchle a zdravé občerstvenie alebo ako prísada do kaše, müsli či jogurtu. Môžete ho použiť aj na oživenie mnohých pečených aj nepečených dezertov, ktorým dodá sviežu chuť a citrusovú vôňu.

Vedeli ste, že?

Pomelo je exotické ovocie podobné grapefruitom alebo pomarančom. Podobne ako iné citrusové plody má trpkú, sviežu chuť a vysoký obsah vitamínu C, ktorý posilňuje obranyschopnosť organizmu. Je tiež zdrojom mnohých minerálnych látok, napríklad draslíka, mangánu a železa. Jednou z jeho najväčších zdravotných výhod je, že pomáha zrýchľovať metabolizmus, vďaka čomu je skvelou voľbou potravín pri snahe schudnúť. Odstraňuje tiež intoxikáciu alkoholom, takže sa vďaka jeho konzumácii rýchlejšie zbavíte kocoviny.

Zloženie: pomelo, cukor, kyselina citrónová (E330), metabisulfit sodný (E223), farbivo (tartrazín E102) a brilantná modrá (E133)

Výrobky sa pripravujú z čerstvej pomelovej kôry, ktorá bola nakrájaná a spracovaná dehydratáciou horúcim vzduchom po sírení a sirupovaní.

Podmienky skladovania: Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.

Určené použitie: Výrobok je určený na priamu spotrebu alebo na ďalšie použitie. Veľkosť 8 - 10 mm

Nutričné hodnoty v 100g

Energetická hodnota: 1421 kJ/ 340 kcal

Bielkoviny: 0g

Sacharidy: 85g

vrátane cukrov: 76g

Tuk: 0g

z toho nasýtené tuky: 0g

Vláknina: 8g

Sodík: 500mg

Vlastnosti
Balenie 1000g
Krajina pôvodu Thajsko

Napísať recenziu

               

Štítky: pomelo