• Arašidové maslo s bielou čokoládou 300g

Arašidové maslo s bielou čokoládou 300g

  • Výrobca: KruKam
  • Dostupnosť: Skladom

Arašidové maslo s bielou čokoládou

Zloženie: 85% arašidová pasta, cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, laktóza (z mlieka), emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková príchuť.

Lahodná kombinácia arašidovej pasty s bielou čokoládou!

Arašidy, tiež známe ako arašidy, sú pokladnicou olejových kyselín, ktoré znižujú hladinu cholesterolu v krvi a zabraňujú tak ateroskleróze a kardiovaskulárnym chorobám. Sú tiež bohaté na rastlinné bielkoviny, draslík, horčík, vitamín E a vlákninu.  To všetko znamená, že arašidové maslo by malo jesť každý z nás, najmä vegetariáni, aby sa doplnil nedostatok napr. Bielkovín, ktorý je dôsledkom nedostatku mäsa v strave.

Špecialisti dokazujú, že pravidelná konzumácia orechov, vrátane arašidového masla , nás ochráni pred srdcovými chorobami a viditeľne zlepší stav celého tela a zlepší jeho fungovanie. Odborníci na výživu zdôrazňujú, že by ste si mali zvoliť arašidové maslo s čo najvyšším obsahom orechov. Predpokladá sa, že orechy pomáhajú bojovať proti infekciám v tele a zlepšujú zdravie našich ciev a srdca. Vedci z Harvardskej lekárskej fakulty v USA v skutočnosti dokázali, že konzumácia arašidového masla päťkrát týždenne môže takmer znížiť riziko infarktu na polovicu. 

Zloženie : arašidová pasta 85%, cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, laktóza (z mlieka), emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková príchuť.

Nutričné ​​hodnoty v 100g

Energetická hodnota: 2355 kJ / 561 kcal

Tuk: 44,4g

vrátane nasýtených tukov: 8,3g

Sacharidy: 25,0g

vrátane cukrov: 13,9g

Vlákno: 6,2g 

Bielkoviny: 22,6g

Soľ: 0,03g

Vlastnosti
Balenie 300g
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: arašidová pasta, orechové masla