• Orechové maslo mix 300g

Orechové maslo mix 300g

  • Výrobca: KruKam
  • Dostupnosť: Skladom

Orechové maslo mix 

Orechová pasta MIX 300g (arašidy, lieskové orechy, kešu, mandle)

Arašidy obsahujú veľké množstvo arašidového oleja a niacínu, čo má pozitívny vplyv na fungovanie nervového systému, udržiavanie správneho stavu pokožky a slizníc. Arašidy a ich prípravky sa odporúčajú športovcom, kulturistom a ľuďom, ktorí dennodenne veľa cvičia.

Kešu, pôvodom z Južnej Ameriky. Majú veľmi jemnú chuť a sú tiež bohaté na živiny. Majú vitamíny K, ktoré sú zodpovedné za správny stav kostí a zrážanie krvi. Meno dostali podľa tvaru, ktorý pripomína obličku.

Lieskové orechy sú zdrojom vitamínu E, ktorý chráni DNA, bielkoviny, lipidy a bunky tela pred oxidačným poškodením. Sú skvelým občerstvením, ktoré pomôže znížiť duševnú únavu, zvýšiť koncentráciu a zvýšiť efektivitu myšlienkových procesov.

Mandle obsahujú vitamíny B a kyselinu listovú, zodpovedné za tvorbu krviniek, teda krviniek. Znižuje pocit únavy a podieľa sa na správnej tvorbe aminokyselín. Mandle navyše obsahujú fosfor, horčík, železo a meď, zodpovedné za správne zafarbenie pokožky a vlasov.

Orechová pasta MIX umožňuje spojiť všetky vlastnosti orechov do jedného celku a predstavuje neobvyklú zmes, ktorá určite uspokojí chuťové poháriky každého gurmána. Je to skutočná vitamínová bomba, pokladnica vitamínov a mikroelementov. Veľmi kalorické, ale zároveň mimoriadne výživné

Zloženie: 25% arašidy, 25% lieskové orechy, 25% mandle, 25% kešu

Nutričné ​​hodnoty na 100g

Energetická hodnota: 2596 kJ / 612 kcal

Tuk: 54,3g

vrátane nasýtených tukov: 5,7g

Sacharidy: 16,1g

vrátane cukrov: 4,7g

Bielkoviny: 21,4g

soľ: 0g

Vlastnosti
Balenie 300g
Krajina pôvodu EU

Napísať recenziu

               

Štítky: orechové pasty, masla