• Knäckebröd 230g

Knäckebröd 230g

  • Výrobca: Schär
  • Dostupnosť: Skladom

Schär Knäckebröd

Bezlepkový chlieb Knäckebröd je chrumkavá náhrada chlebu s výhodným zložením bez lepku a bez laktózy. Jeho ingrediencie sú prírodné a prirodzene bezlepkové. Zabalený je v ochrannej atmosfére pripravený tak, aby ste ho mohli priamo konzumovať s čímkoľvek by ste chceli. Či už bude vašou voľbou nátierka, džem, alebo len tak s maslom a zeleninou, jeho chuť bude vždy prirodzená, chrumkavá a výborná.

Bezlepkový chlieb Knäckebröd je chrumkavá náhrada chlebu s výhodným zložením bez lepku a bez laktózy.  Jeho ingrediencie sú prírodné a prirodzene bezlepkové. Zabalený je v ochrannej atmosfére pripravený tak, aby ste ho mohli priamo konzumovať s čímkoľvek by ste chceli. Či už bude vašou voľbou nátierka, džem, alebo len tak s maslom a zeleninou, jeho chuť bude vždy prirodzená, chrumkavá a výborná.

Zloženie: bezgluténová ovsená múka 29%, ryžová múka, kukuričný škrob, pitná voda, bezlaktózové sušené odstredené mlieko, vláknina z cukrovej repy, cukor, repkový olej, jedlá soľ, sušené pekárske droždie, zahusťovadlo: guarová guma, hydroxypropylmetylcelulóza, psylium-otruby, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín (z jedlých tukov)

Alergény: Výrobok nie je určený ku konzumácii v prípade alergie na bielkovinu avenín.

Bez Laktózy (Laktóza<0,007g/100g). Obsah gluténu < 20mg/kg.

Skladovanie: Uchovajte v suchu a chráňte pred teplom.

Výživové hodnoty na porciu 100 gramov

Energetická hodnota: 1494 kJ / 354 kcal

Celkový obsah tuku:4,9g

Nasýtené mastné kyseliny:0,8g

Sacharidy: 63g

z toho cukry: 3,8g

Bielkoviny: 10g

Soľ: 1,5g

Vlastnosti
Balenie 230g
Krajina pôvodu Švédsko

Napísať recenziu

               

Štítky: bezlepkový chlieb