• Dama de Baza Grenadine 1,0L - Koktailový sirup s príchuťou granátového jablka 0,0% alk.

Dama de Baza Grenadine 1,0L - Koktailový sirup s príchuťou granátového jablka 0,0% alk.


Dama de Baza Grenadine 1,0L - Koktailový sirup s príchuťou granátového jablka 0,0% alk.

Certifikácia produktu: GLUTEN FREE

Profesionálny koktailový sirup vyrobený z vybraných odrôd granátových jabĺk určený pre HoReCa, ale tiež vhodný aj na bežné podávanie v domácnosti s 0,0% obsahom alkoholu (koncentrovaný a ochutený nealkoholický nápoj z ovocných štiav).

Popis produktu: Dama de Baza Grenadine je nealkoholický koktailový sirup so sviežou chuťou granátového jablka určený pre profesionálov, ale aj do domácnosti, ktorý je vhodný ako základ do všetkých druhov koktailov, drinkov, mliečnych nápojov, či v kombinácií s alkoholickými destilátmi. Sirupy Dama de Baza je možné podávať taktiež s vodou, s ľadom, ako súčasť rôznych miešaných nápojov alebo nízkokalorických limonád. Vlastnosti týchto sirupov ocenia nielen profesionáli, ale aj všetci tí, ktorí majú radi niečo nové, nepoznané a predovšetkým kvalitné.

Servírovanie: zrieďte 1 diel Dama de Baza Grenadine s 3 dielmi obľúbenej sódovej vody alebo pitnej vody, pridajte kocky ľadu, ovocie a vychutnajte si limonádu ako od barmana.

Sirup Dama de Baza Grenadineje možné riediť do akýchkoľvek koktailov, drinkov a limonád ku pomeru 1+3.

Zloženie: voda, cukry, grenadínová a malinová aróma, ovocná šťava z koncentrátu 16%, kyselina: kyselina citrónová, stabilizátor: E415, konzervanty: E202, E211, E220, farbivo: E122 (E122 môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí). Obsahuje S02. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Riediteľný 1+3 s vodou, ľadom alebo obľúbeným sýteným nealkoholickým nápojom.

Výživové údaje v 100ml: Energia 390,00kJ / 92,00 kcal, Tuky <0,05g z toho nasýtené mastné kyseliny <0,05g, Sacharidy 22,9g z toho cukry 22,8g, Bielkoviny <0,1g, Soľ 0,052g. Obsahuje cukry a alergény. Bez lepku.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu Španielsko

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholický destilát, destilát, alkohol, bez alkoholu, 0%, aperitiv, aperitív, aperitívy, pred jedlom, sirup, koktail, koktailový