Night Orient Rosé Sparkling 0,75L - Nealkoholické ružové šumivé víno (prosecco) 0,0% alk.


Night Orient Rosé Sparkling 0,75L - Nealkoholické ružové šumivé víno (prosecco) 0,0% alk.

Certifikácia produktu: VEGAN, HALAL

Dealkoholizované polosuché ružové šumivé víno, často odborníkmi označované aj ako nealkoholické ružové prosecco vyrobené zo starostlivo vyberanej odrody hrozna Airèn.

Popis produktu:

Night Orient Rosé Sparkling je prírodné šumivé víno bez alkoholu, často odborníkmi označované aj ako nealkoholické ružové prosecco, ktoré je vyrobené zo starostlivo vyberanej odrody viniča z oblasti La Mancha (Španielsko): Airèn. Jeho atraktívna lososovo-ružová farba pripomína slávnostný, elegantný a ľahký nápoj. Má jemne ovocnú vôňu s harmóniou červených bobúľ. Jeho pôvabné bublinky vám umožnia ochutnať osviežujúce arómy lupeňov ruží, broskýň, hrušiek a citrusových plodov. Nápoj, ktorý je obľúbený najmä u žien, ale oslovuje aj mužov. Tento ružový sekt si najlepšie vychutnáte ako nealkoholický aperitív, ale je tiež ideálnym doplnkom k sladkým aj slaným jedlám, ako predjedlo alebo dezert. Night Orient sa od ostatných značiek nealkoholických vín odlišuje technológiou dealkoholizácie.

Zloženie: Dealkoholizované ružové víno z odrody hrozna Airèn - hroznový mušt vyrobený z koncentrátu z odrody hrozna Airèn, cukor, oxid uhličitý, konzervačné látky: siričitany.

Výživové údaje v 100ml: Energia 104,6 kJ / 25,0 kcal, Tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 5,9g z toho cukry 5,2g, Bielkoviny <0,2g, Soľ <0,1g. Obsahuje alergény: siričitany.

Obsah alkoholu: 0,0%

Vlastnosti
Balenie 1ks
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: nealkoholické víno, vína, víno, alkohol, dealkoholizované