• Kombucha bio citrón 500ml

Kombucha bio citrón 500ml


Kombucha bancha citrón Bio

Kombucha bancha s príchuťou citrónu je vyrábaná ochutením kombuchy Japan Bancha v biokvalite výhradne prírodnými arómami. Kombucha chutí podobne ako jablčnú mušt. Je veľmi osviežujúca. Praktická menšia fľaša na cesty, do školy či práce.

Popis: Kombucha sa hovorí hube pochádzajúcej z východnej Ázie. Nejedná sa o bežnú hubu ako ju poznáme, ale o symbiotický útvar tvorený niekoľkými druhmi kvasiniek a baktérii. Má tvar plochého gumovitého svetlo šedého alebo hnedého lievanca. V Japonsku bola Kombucha známa už 400 rokov po Kristovi. V starej Čine sa ctila čajová huba ako božský dar. V priebehu storočí putoval prírodný osviežujúci nápoj kombuchy cez Japonsko a Rusko až do Európy.
Spoločnosť Stevikom s. r. o. bola založená v roku 1999 a venuje sa výrobe produktov zdravej výživy. Celkovo vyrába 8 rôznych príchutí Kombuchy. Od roku 2005 ju vyrábajú v biokvalite. V roku 2009 boli certifikovaní NOP USDA Organic od Abcert AG, DE.
Tento produkt ocenia predovšetkým spotrebitelia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia. Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácii, ktoré zaisťujú ich kvalitu a umožňujú im niesť toto označenie.

Zloženie: Voda, trstinový cukor*, odvar zo zeleného čaju bancha*, prírodné aróma*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Skladovanie: skladujte pri teplote do 24 °C. Po otvorení spotrebujte do 10 dní.

Výživové údaje v 100ml

Energetická hodnota: 77 kJ / 18 kcal

Tuky: 0,0g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0g

Sacharidy: 4,6g

z toho cukry: 4,6g

Bielkoviny: 0,0g

Soľ: 0,0g

V cene produktu je započítaná aj záloha za vratnú plastovú fľašu.

Vlastnosti
Balenie 500ml
Krajina pôvodu

Napísať recenziu

               

Štítky: kombucha bio, citrónové šťavy